Jūs atrodaties šeit

Par ES atbalstu meža īpašniekiem – tiešraides ieraksts

Mežsaimniecība

LLKC Meža konsultāciju pakalpojumu centrs 6. oktobrī pulksten 10.00 tiešsaistē stāstīja par svarīgāko informāciju par ES atbalstu.

Piedāvājam noskatīties tiešraides ierakstu.

 

Atgādinām, ka informatīvi izglītojošajā kampaņa „Meža īpašniek! Atnāc un uzzini svarīgāko par ES atbalstu tieši Tev!” joprojām turpinās. Meža īpašnieki arī oktobrī tiek aicināti apmeklēt bezmaksas seminārus par ES atbalsta saņemšanas iespējām un klātienē uzdot interesējošos jautājumus.

Semināros zinoši speciālisti informēs un izskaidros par turpmākajos piecos gados pieejamo ES atbalstu ieguldījumiem meža platību paplašināšanā un mežu dzīvotspējas uzlabošanā. Par konkrētas iecerētās aktivitātes atbilstību ES atbalsta nosacījumiem iespējams saņemt arī individuālas konsultācijas.

Par semināru norises vietām un laiku var uzzināt interneta vietnēs: www.mkpc.llkc.lv un www.laukutikls.lv sadaļā /mežsaimniecība/ vai, sazinoties ar Meža konsultāciju pakalpojumu centra nodaļu speciālistiem, kā arī pa tālruni 63050477.

Lauku atbalsta dienests ir izsludinājis projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai un Lauku attīstības programmas pasākumā “Ieguldījumi meža platību paplašināšanā un meža dzīvotspējas uzlabošanā”. Pirmās kārtas projektu iesniegumu pieņemšana notiks no 2015. gada 15. oktobra līdz 2015. gada 16. novembrim ar kopējo publisko finansējumu 9,5 miljoni eiro.

Visos ar projektu plānošanu saistītajos jautājumos var vērsties pie jebkura Meža konsultāciju pakalpojumu centra darbinieka. Kontaktinformācija pieejama: www.mkpc.llkc.lv.

 

 

Informāciju sagatavoja

Sarmīte Grundšteine,

MKPC direktora vietniece informācijas un apmācību jomā

Tālr. 29133563

 

Pievienot komentāru