Jūs atrodaties šeit

Semināri meža īpašniekiem

Meža konsultāciju pakalpojumu centrs (MKPC) Valsts Lauku tīkla pasākumu ietvaros sadarbībā ar Valsts meža dienesta struktūrvienībām, Lauku atbalsta dienestu, Valsts ieņēmumu dienestu, LVMI „Silava” un citiem sadarbības partneriem organizē BEZMAKSAS informatīvos un izglītojošos seminārus meža īpašniekiem un citiem interesentiem par meža apsaimniekošanu un ar to saistītajiem jautājumiem.

Informatīvie  semināri tiek organizēti, lai informētu par aktualitātēm, kas saistītas ar valsts un ES likumdošanu un tās izmaiņām, valsts un ES atbalstu, Lauku attīstības programmas 2014.- 2020. gadam aktualitātēm un citām meža, vides, lauku nozares un valsts pārvaldes institūciju aktualitātēm. Semināros iespējams arī saņemt atbildes uz jautājumiem, praktiskus padomus, kā arī individuālas konsultācijas semināra noslēgumā.

Šogad semināru dalībnieki varēs uzzināt par svarīgāko meža apsaimniekošanā – ES atbalsta pasākumu īstenošanu, meža aizsardzības pasākumiem (iespējamo mizgraužu invāziju), meža inventarizācijas termiņiem, meža stādīšanu, jaunaudžu kopšanu u.c.

Izglītojošie semināri tiek organizēti par lauku iedzīvotājiem un meža īpašniekiem aktuālām tēmām profesionālās kompetences pilnveidošanai.

Galvenās izglītojošo semināru tēmas:

•             Meža ne koksnes resursi to izmantošana;

•             Vidi saudzējoša meža apsaimniekošana;

•             Meža koksnes resursu racionāla apsaimniekošana, izmantošana un ieguve;

•             Efektīvas medību saimniecības veidošana;

•             Meža apsaimniekošana, laba un pārņemama prakse.

Tuvākajā laikā plānotie informatīvie semināri:

Datums

Nosaukums

Norises vieta

Kontaktinformācija

18.septembris ES un valsts likumdošanas izmaiņas, kas attiecas uz lauku un mežu apsaimniekošanu Jaundomes Muiža, Ezernieku pagasts, LV-5692 MKPC Dienvidlatgales nodaļa
Jānis Dzalbs
Tālr.29789364
janis.dzalbs@mkpc.llkc.lv
22. septembris Meža nozares aktualitātes Atpūtas komplekss Lakši, Usmas pagasts, Ventspils nov., Usma, LV-3619 MKPC Ziemeļkurzemes nodaļa
Anete Šteinerte
Tālr. 26717614
anete.steinerte@mkpc.llkc.lv
28.septembris Par EDS un Valsts likumdošanas prasībām un izmaiņām, kas attiecas uz lauku un meža apsaimniekošanu Kocēnu novads, īpašums "Bokas", Kadastra Nr 96640150037 MKPC Ziemeļvidzemes nodaļa
Andris Vīrs
tālr. 26108426
andris.virs@mkpc.llkc.lv 

Tuvākajā laikā plānotie izglītojošie semināri:

Datums

Nosaukums

Norises vieta

Kontaktinformācija

25.septembris

Mācīsimies pazīt sēnes - ēdamās un neēdamās

Talsu novads, Laucienes pagasts, "Mežmājas"

MKPC Ziemeļkurzemes nodaļa
Valdis Usne
tālr. 26438175
valdis.usne@mkpc.llkc.lv

 Par plānotajiem semināriem (konkrētām tēmām, norises vietām, laikiem un datumiem) var interesēties sazinoties ar MKPC speciālistiem.

Pasākuma organizēšanas vietā nedrīkst ierasties personas, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingrā izolācija, vai kurām ir elpošanas ceļu infekcijas pazīmes.