Jūs atrodaties šeit

Meža ABC 2018 - no 10. līdz 12.maijam

Mežsaimniecība

Meža ABC - lieliem un maziem, iesācējiem un pieredzes bagātiem - visiem, kas mīl dabu! Visiem, kuri vēlas iepazīt, pasmaržot, pagaršot, sajust, ieraudzīt un saprast norises mežā!

Arī LLKC Meža kosultāciju pakalpojumu centra pārstāvji piedalās pasākumā - darbnīcā Sūnas un ķērpji. 

10. un 11.maijā pasākums tikai skolu jaunatnei (pieteikšanās beigusies!), pasākumā piedalīsies vairāk nekā 300 klases ar vairāk nekā 6000 skolēniem.  

12.maijā pasākums ģimenēm un visiem interesentiem!

Biedrība Meža konsultants sadarbībā ar vairāk nekā 80 uzņēmumiem un organizācijām organizē  Meža ABC pasākumu, kā meža nozares veltījumu Latvijai 100. dzimšanas dienā un Meža dienu 90.dzimšanas dienā. 

2018.gada pasākuma devīze: Meža nozare Latvijai! Pasākuma norises vieta Kuldīgas novada Padures pagasta "Struņķkrogs", 12 km no Kuldīgas Ventspils virzienā.

Apmeklējot vairāk nekā 50 meža pieturas, piemēram, Sēklas un stādi, meža selekcija, Meža atjaunošana, Meža kopšana, Meža ciršana, Meža matemātika, Meža dzīvnieki, Medības, Meža dārgumi, Sajūtu pietura, Alnīša namiņš, Jauna māja pūcei, Koks šodien, rīt, parīt u.c., skolēni, meža īpašnieki ar ģimenēm caur aktīvu darbību, atbildot uz jautājumiem un pildot praktiskus uzdevumus, iepazīstas ar visu meža audzēšanas ciklu un saņem informāciju par Latvijas meža nozari kopumā.

Plašāka informācija www.mezakonsultants.lv