Jūs atrodaties šeit

Godināti meža nozares gada balvas „Zelta čiekurs” laureāti

Mežsaimniecība

Noslēdzies meža nozares gada balvas „Zelta čiekurs” laureātu godināšanas pasākums, kas kļuvis par tradīciju un šogad notika jau divpadsmito reizi.

Nominācijā par ilgtspējīgu saimniekošanu bija izvirzīti meža īpašnieki Modris Kalvāns, Gatis Strads un Artis Vaivods. Gada balvu ieguva Meža konsultāciju pakalpojumu centra izvirzītais Rēzeknes puses meža īpašnieks Artis Vaivods. „Dariet darbu ar prieku, tad rezultāti neizpaliks,” tā ir viena Arta Vaivoda atziņām.

Balvas par inovatīvu uzņēmējdarbību balvas laureāti bija SIA „Dižozols plus”, SIA „Latvāņi” un Andis Zelčs. Balvu „Zelta čiekurs” saņēma SIA „Latvāņi”. 

Savukārt balvas nominācijā  par ieguldījumu sabiedrības izglītošanā bija izvirzīti: Daina Bruņiniece, Jurģis Jansons un Anita Jaunbelzere. Gada balvu saņēma Jurģis Jansons. 

Balvu „Zelta čiekurs” par mūža ieguldījumu pasniedza Jānim Biseniekam, Andrim Kreceram, Valdim Līdakam, Ivaram Pētersonam un Gunāram Veldrem.  Par mūža ieguldījumu tika pasniegts Ministru kabineta Atzinības raksts, Goda diploms un krūšu nozīmīte „Zelta sēkliņa”.

 

Foto Galerija: 

Pievienot komentāru