Jūs atrodaties šeit

Aicinām meža īpašniekus apgūt meža apsaimniekošanas ābeci!

Mežsaimniecība

Lai palīdzētu jaunajiem meža īpašniekiem – esošajiem un topošajiem, Meža konsultāciju pakalpojumu centrs ar EiropasSavienības atbalstu organizē piecu dienu mācības "Meža īpāsniekiem nepieciešamāas zināšanas meža apsaimniekošanā, meža apsaimniekošanas cikls".

Apmācību programmā ietverti visi ar mežu saistītie jautājumi, kas jāzina īpašniekam. Stāstīsim gan par meža stādīšanu, kopšanu,  kaitēkļiem un slimībām, gan likumdošanas prasībām – kas jāievēro, mežu cērtot, kas – cirsmas un kokmateriālus pārdodot.  Pirmās trīs dienas apgūsim teoriju, bet atlikušajās divās iegūtās zināšanas  padziļināsim reālos apstākļos mežā.

Aicināti arī jau pieredzējušie meža īpašnieki. Ļoti iespējams, ka mācību kursā būs jautājumi, kurus viņi pārzina ļoti labi un varēs pat piedalīties diskusijās ar lektoriem, bet noteikti atradīsies arī noderīgas lietas,  jo tik koncentrētā, visaptverošā veidā mācības līdz šim nav notikušas. Apmācības notiks sestdienās – 11.,18.,25. februārī un 4. un 11. martā. Norises vieta "Novadnieku pagasta nams, Saldus novads, Novadnieku pagasts. 

Vietu skaits ierobežots, nepieciešama obligāta pieteikšanās līdz 8.februārim– tālr.20222041, Alda Velvere, LLKC Meža konsultāciju centra Dienvidkurzemes nodaļas mežsaimniecības konsultante.