Jūs atrodaties šeit

Uzbekistānas lauku konsultanti apgūst LLKC pieredzi un zināšanas

Tālākizglītība

Lai uzzinātu Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) pieredzi lauku konsultāciju jomā, šonedēļ Latvijā ieradušies kopskaitā 12 lauksaimniecības konsultanti no Uzbekistānas, kuri pārstāv gan valsts, gan privātos konsultāciju uzņēmumus dažādos šīs valsts reģionos.

Uzbekistānas konsultanti Latvijā uzturas no 1.-11.oktobrim un vizītes laikā detalizēti iepazīsies ar LLKC struktūru un darbību.

LLKC valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Cimermanis: „Lauku konsultāciju sistēma Latvijā ir veiksmīgi attīstīta, tādēļ mūsu darbs un pieredze kļuvusi interesanta citu valstu nozares speciālistiem. Mēs esam izauguši līdz līmenim, kas ļauj mums sniegt zināšanas un pieredzi  sadarbības partneriem citās valstīs, tajā skaitā valstīs, kas atrodas uz austrumiem no Latvijas.”

Uzbekistānas lauku konsultanti vizītes laikā apmeklēs LLKC Siguldas un Tukuma birojus, kā arī apmeklēs Latvijas Lauksaimniecības universitātes mācību un pētījumu saimniecību „Vecauce”. Ar konsultantu darbu Latvijā viesus iepazīstinās LLKC augkopības, lopkopības, lauku attīstības, ekonomikas, tālākizglītības un grāmatvedības eksperti.

Uzbekistānas lauku konsultantu vizīte Latvijas notiek, balstoties uz šā gada aprīlī noslēgto sadarbības līgumu starp LLKC un Uzbekistānas Zemnieku padomi.

Foto galerija: http://www.llkc.lv/lv/galerija/uzbekistanas-lauku-konsultanti-apgust-llk...

 

Informāciju sagatavoja:

Iveta Tomsone

LLKC sabiedrisko attiecību vadītāja

Tel: 26004506

Iveta.tomsone@llkc.lv

 

Foto: E. Pundure, I. Tomsone

Pievienot komentāru