Jūs atrodaties šeit

Seminārs "Vienkārši risinājumi augsnes auglības uzlabošanai graudkopības saimniecībās"

Augkopība
Lauku attīstība

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs rīko praktisko semināru "Agroekoloģija praksē: Vienkārši risinājumi augsnes auglības uzlabošanai graudkopības saimniecībās".

Semināra mērķis:

Iepazīstināt ar vienkāršiem risinājumiem augsnes auglības uzlabošanai un augu barības vielu pieejamības veicināšanai. Seminārā tiks sniegts ieskats par to, kā no viegli pieejamām un lētām izejvielām pagatavot bioloģisko mēslojumu un augsnes uzlabotājus, kas ir piemēroti izmantošanai gan maza, gan liela izmēra laukiem, it īpaši, graudu ražošanai.

Aicinām piedalīties:

Lauksaimniekus, kuri interesējas par agroekoloģiskiem risinājumiem augsnes auglības uzlabošanai graudu ražošanas saimniecībās, augkopības konsultantus, agronomus un citus interesentus.

Seminārs paredzēts gan bioloģiskajiem zemniekiem, kuri vēlas uzlabot augsnes auglību, gan arī konvencionālajiem zemniekiem, kuri meklē minerālmēslu aizstājējus.

Semināru vada:

Vieslektors Matteo Mazzola.

Matteo Mazzola ieguvis pamatizglītību lauksaimniecībā savā dzimtajā pilsētā Novarā, Itālijā. Pēc mācībām, apceļojot četrus kontinentus, turpinājis izglītoties un iegūt praktisko pieredzi agroekoloģijā, bioloģiskajā un biodinamiskajā lauksaimniecībā, augļkopībā un permakultūrā. Kopš 2006. gada sniedz konsultācijas, lasa lekcijas un vada praktiskos seminārus lauksaimniekiem par agroekoloģiju.

http://www.terraorganica.it

Semināra valoda:

Seminārs noritēs angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

Semināra norises vieta un laiks:

2014. gada 3. februārī no plkst. 9.30 līdz plkst. 16.00

Bioloģiskā z/s ”Lejasķerzēni”, Naukšēnu novada Naukšēnos. Saimniecība apsaimnieko 386 ha zemes un nodarbojas ar graudkopību, augļkopību un vīnu darīšanu.

Tikšanās Naukšēnu pagasta mājā.

 

Pieteikšanās:

Lūdzu, informējiet par savu dalību līdz š. g. 30. janvārim, rakstot LLKC projektu vadītājai Lāsmai Ozolai uz e-pastu lasma.ozola@llkc.lv vai zvanot pa tālruni 27815545.

Notikuma veids: Svarīgi lauksaimniekam

Datums: Pirmdiena, 3 Februāris, 2014 - 09:30 līdz 16:00

Pievienot komentāru