Jūs atrodaties šeit

Seminārs "Agroekoloģija praksē: Vienkārši risinājumi augsnes auglības un ražas uzlabošanai un augu aizsardzībai"

Augkopība
Lauku attīstība

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs š. g. 31. martā Kokneses pagastā rīko praktisko semināru "Agroekoloģija praksē: Vienkārši risinājumi augsnes auglības un ražas uzlabošanai un augu aizsardzībai".

Semināra mērķis:

Iepazīstināt ar saimniecībā pagatavojamiem līdzekļiem augsnes auglības un mikrobioloģiskās aktivitātes uzlabošanai, augsnes atjaunošanai un augu barības vielu pieejamības veicināšanai. Turpinot š. g. 3. februārī seminārā Naukšēnos aizsākto tēmu par mēslošanas līdzekļiem, seminārā laikā dalībniekiem būs iespēja vērot, kā no viegli pieejamām un lētām izejvielām pagatavot bioloģiskā mēslojuma preparātus, kas ir piemēroti laukaugu audzēšanai gan maza, gan liela izmēra laukos.

Informatīvo materiālu par iepriekšējā seminārā stāstītajām receptēm - bioloģisko mēslojumu "supermagro" un sērkaļķi var apskatīt pielikumā.

Aicinām piedalīties:

Lauksaimnieki, augkopības konsultanti, agronomi un citi interesenti, kuri interesējas par agroekoloģiskām saimniekošanas metodēm.

Seminārs paredzēts gan bioloģiskajiem zemniekiem, kuri vēlas uzlabot augsnes auglību, gan arī konvencionālajiem zemniekiem, kuri meklē minerālmēslu aizstājējus.

Semināru vada:

Vieslektors Matteo Mazzola.

Matteo Mazzola ieguvis pamatizglītību lauksaimniecībā savā dzimtajā pilsētā Novarā, Itālijā. Pēc mācībām, apceļojot četrus kontinentus, turpinājis izglītoties un iegūt praktisko pieredzi agroekoloģijā, bioloģiskajā un biodinamiskajā lauksaimniecībā, augļkopībā un permakultūrā. Kopš 2006. gada sniedz konsultācijas, lasa lekcijas un vada praktiskos seminārus lauksaimniekiem par agroekoloģiju.

http://www.terraorganica.it

Semināra valoda:

Seminārs noritēs angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

Semināra norises vieta un laiks:

2014. gada 31. martā no plkst. 9.30 līdz plkst. 16.00

z/s Ievas, Bormaņi, Kokneses novads, Kokneses pagasts

z/s Ievas atrašanās vieta kartē: http://balticmaps.eu/?lang=lv&draw_hash=rezgyy&centerx=589119&centery=6279909&zoom=3&layer=map&ls=o

Pieteikšanās:

Lūdzu, informējiet par savu dalību līdz š. g. 28. martam, rakstot LLKC projektu vadītājai Lāsmai Ozolai uz e-pastu lasma.ozola@llkc.lv vai zvanot pa tālruni 27815545.

Piesakieties savlaicīgi, jo dalībnieku skaits ir ierobežots!

Svarīgi! Ģērbieties atbilstoši laika apstākļiem, jo seminārs notiks ārā un neapsildītās iekštelpās.

Notikuma veids: Apmācības

Datums: Pirmdiena, 31 Marts, 2014 - 09:30

PielikumsIzmērs
20140320-1710-sem-receptes2.pdf1.52 MB

Pievienot komentāru