Jūs atrodaties šeit

Iznākusi marta “Lauku Lapa”

Augkopība
Grāmatvedība
Lauku attīstība
Mežsaimniecība

Iznācis LLKC informatīvā izdevuma “Lauku Lapa” marta   numurs. Tajā stāstījums par konkursa “Laukiem būt!” pusfināla norisi – labāko projektu raksturojums un žūrijas ekspresvērtējums.

LLKC grāmatvedības eksperte Linda Puriņa stāsta par aktuālāko, kas jāievēro, iesniedzot gada ienākumu deklarāciju par 2018. gadu, kā arī par iespēju izmantot sezonas laukstrādnieka statusu.

Publicēts kopsavilkums par tehnisko pakalpojumu cenām 2018. gadā, ko sagatavojusi LLKC Ekonomikas nodaļa.

LLKC Augkopības nodaļas vecākais speciālists dārzkopībā Māris Narvils turpina stāstīt par riekstu augiem, šoreiz – par eksotiskākajiem, kurus iespējams audzēt Latvijā.

Veiksmīgas saimniekošanas pieredze no novadiem: par SIA “A.R.D. Mēnestiņš” veikalu un kafejnīcu Tērvetē stāsta novada lauku attīstības konsultante Monta Mantrova; par smiltsēršķu audzētājiem “Cukuriņu” saimniecībā raksta Talsu nodaļas uzņēmējdarbības konsultante Katrīna Kļimovska.

Sadaļā “Čiekurs” – par to, kā jāizvēlas stādmateriāls, lai pretendētu uz ES atbalstu, kā arī jaunākā informācija par pieejamo finansējumu.

Rubrikā “Briseles gaiteņos” ziņas par palielināto de minimis atbalstu saimniecībām un finansējumu produktu popularizēšanai.

Kā vienmēr, tiek publicēts kalendārs ar svarīgākajiem datumiem, kurus lauku uzņēmējs nedrīkst aizmirst nākamajā mēnesī.

LAUKU LAPA NR. 3 (168)

Dace Millere,

izdevuma “Lauku Lapa” redaktore