Jūs atrodaties šeit

Parakstīts memorands par sadarbību ar Uzbekistānu

Augkopība
Ekonomika
Lauku attīstība
Lopkopība

Šodien LLKC valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Cimermanis un Uzbekistānas Agrārās informācijas un inovāciju centra direktors Mirzokids Juldaševs parakstīja memorandu par sadarbību lauksaimniecības un lauku attīstības jomā.

Memorands paredz nostiprināt un attīstīt Latvijas un Uzbekistānas lauksaimniecības un lauku attīstības speciālistu apmaiņu, kursu un treniņsemināru organizēšanu, kā arī abu valstu lauksaimnieku un lauku uzņēmēju biznesa kontaktu veicināšanu. Uzbekistāna ir ieinteresēta informācijas apmaiņā par lauksaimniecības nozares restukturizāciju, mūsdienīgu lauksaimniecības tehnoloģiju ieviešanu, lauksaimnieciskās produkcijas kvalitātes uzlabošanu un biznesa plānu izstrādi. Tāpat arī uzbekus interesē Latvijas pieredze alternatīvās enerģijas jomā un lauku tūrisma attīstībā.

Atgādināsim, ka LLKC un Uzbekistānas Agrārās informācijas un inovāciju centrs sadarbības līgumu noslēdza jau pagājušā gada maijā, kā rezultātā Latvijā pieredzes apmaiņas vizītēs jau bijuši vairāki desmiti uzbeku lauksaimniecības speciālisti.

Pievienot komentāru