Jūs atrodaties šeit

Augkopība

Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".

Pļaušanas serviss 2020

Pļaušanas serviss uz 11.06.2020.

Nu jau visā Latvijā ir sagatavota skābbarība no stiebrzālēm. Ja nu vēl kāds nav uzspējis, tad gan nekas kvalitatīvs tur vairs nevar sanākt. Šonedēļ veicām pēdējās analīzes lucernai un āboliņam, kuriem arī jau sāk kristies kvalitātes rādītāji. Zemgalē tika ņemts paraugs no šajā gadā 19.04.2020. sētās stiebrzāles Herkuless.

Ar pavasara darbiem vēl nesteigsimies!

Sniega sega Latvijā daudzviet ir pilnībā nokausēta. Gājputni atgriezušies, pirmās sniegpulkstenītes  jau zied. Šķiet, nupat jau viss notiks arī dārzos. Tomēr LLKC vecākais dārzkopības eksperts Māris Narvils sakarsušos prātus vēlas mazliet atvēsināt, jo pavasaris, lai arī daudzviet atbilstoši meteoroloģiskajiem apstākļiem ir sācies, dārza un lauku darbos tas vēl jāpagaida.

Provizoriskie lauksaimniecības bruto seguma aprēķini par 2020. gadu

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” (LLKC) Ekonomikas nodaļa, sadarbojoties ar augkopības un lopkopības ekspertiem, kā arī lauksaimniecībām, sagatavojusi 224  provizoriskos bruto segumus dažādiem kultūraugiem un lopu grupām par 2020. gadu (aprēķini var tikt koriģēti līdz 1. jūnijam). Bruto segumi tiek izstrādāti, lai veicinātu lauksaimnieciskās ražošanas procesu racionalizēšanu un optimizēšanu lauksaimniecībās.

Tiešsaistes seminārs- augsnes veselības un auglības uzlabošana

Šā gada 4. un 5. martā aicinām piedalīties tiešsaistes seminārā “Veselīgākām augsnēm un labākām ražām”. Divu dienu seminārs tiek organizēts Best4Soil projektā un tajās piedalīsies runātāji no Dānijas, Latvijas, Lietuvas, Nīderlandes un Polijas.

Varēs piedalīties vebināru ciklā par pākšaugu audzēšanu

Projekta LegValue noslēgumā bija paredzēts organizēt  konferenci, kurā interesentus iepazītinātu ar projekta laikā sasniegtajiem rezultātiem, bet sakarā ar epidemioloģisko situāciju pasaulē konferences vietā tiks organizēta astoņu  vebināru sērija, kas sāksies 14. aprīlī un noslēgsies 11. maijā.  

Lapas