Jūs atrodaties šeit

Zivsaimniekus aicina uz diskusiju par zivsaimniecības attīstību pēc 2020. gada

Zivsaimniecība

Lai iesaistītu sociālos un ekonomiskos partnerus diskusijās par Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai sagatavošanā, ar kuru tiks ieviests Eiropas Jūrlietu, zivsaimniecības un akvakultūras fonda atbalsts 2021.-2027. gadā, Zemkopības ministrija (ZM) aicina visas ieinteresētās puses uz katram zivsaimniecības sektoram paredzētu diskusiju.

Darba grupās tiks pārrunātas katras jomas stiprās un vājās puses, kā arī izaugsmes iespējas un potenciālie apdraudējumi nākotnē. Tāpat tiks identificētas aktuālākās vajadzības, kuras varētu risināt ar  Eiropas Jūrlietu, zivsaimniecības un akvakultūras fonda atbalstu. Visi interesenti ir laipni aicināti pieteikties un  piedalīties sev atbilstošo interešu grupu darbā.

Darba grupas plānotas (sākums – plkst. 11:00):

17. septembrī ZM* 2. stāva zālē – atbalsts zvejniecībai;

30. septembrī ZM 3. stāva zālē (314. telpa) – atbalsts akvakultūrai;

2. oktobrī ZM 3. stāva zālē (314. telpa) – atbalsts zvejas un akvakultūras produktu apstrādei;

8. oktobrī ZM 3. stāva zālē (314. telpa) – atbalsts sabiedrības virzītas vietējās attīstības īstenošanai zivsaimniecībai nozīmīgajās teritorijās.

 

Lūgums, piesakoties dalībai darba grupās, nosūtīt šādu informāciju par dalībnieku: vārds, uzvārds, kādu jomu, nevalstisko organizāciju vai uzņēmumu pārstāv; kontaktu datus saziņai. Pieteikšanās darba grupām, rakstot uz e-pastu - agnese.neimane@llkc.lv  (jautājumu gadījumā var zvanīt arī uz tālr. nr. 28352477) vai reģistrēties šajā tīmekļvietnē https://forms.gle/FFWJxxo91nYgshCE8.

Diskusijas vadīs ZM Zivsaimniecības departamenta direktors Normunds Riekstiņš.

(*) – Zemkopības ministrijas adrese: Republikas laukums 2, Rīga.

___________________________________

 

Informāciju sagatavoja: Dagnija Muceniece,

Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

tālrunis: 67027070; mob.: 26534104,

e-pasts: Dagnija.Muceniece@zm.gov.lv