Jūs atrodaties šeit

Plašumā vēršas LLKC sadarbība ar ALTUM

Lauku attīstība

Lai kopīgi atbalstītu un iedrošinātu jaunos uzņēmējus sākt biznesu laukos, kā arī pilnveidotu apmācību procesu, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) parakstījis oficiālu sadarbības līgumu ar finanšu attīstības institūciju ALTUM.

Kā ALTUM tā LLKC atzīst – ieguvēji no šīs sadarbības noteikti būs visi tie, kas ar savām biznesa idejām veicina Latvijas reģionu attīstību, jo - LLKC ir pieredze un kompetence, konsultējot uzņēmējus par projektu un dokumentu sagatavošanu, savukārt ALTUM rīcībā ir valsts finanšu instrumenti uzņēmējiem.

Inese Zīle, ALTUM valdes locekle: “Esam priecīgi par sadarbības turpināšanu, jo iepriekšējo divu gadu pieredze parādījusi, ka savstarpējā konsultatīvā darbība palīdz uzlabot finansējuma pieejamību uzņēmumiem lauku teritorijās. Sadarbību fokusēsim divos virzienos - visos Latvijas reģionos sadarbībā ar LLKC informēsim interesentus par valsts atbalsta finansējuma saņemšanas iespējām uzņēmumiem dažādās attīstības stadijās, kā arī atbalstīsim konkursu “Laukiem būt”, veicinot dzīvotspējīgu ideju rašanos un īstenošanos reģionos.”

Dzintars Vaivods, LLKC finanšu administrators: “Nepieciešamību paplašināt sadarbību ar ALTUM noteica pavisam vienkāršs faktors - tiekoties ar mūsu klientiem, kuri vēlas uzsākt savu biznesu, nebija daudz iespēju, kur piesaistīt finansējumu. Ciešāka sadarbība ar ALTUM ļaus piedāvāt atbilstošākus finanšu produktus, jo šī institūcija strādā tieši ar dažāda veida biznesa iesācējiem. Turklāt ALTUM finanšu instrumenti lieti noderētu, piemēram, piekrastes teritoriju uzņēmējiem un mājražotājiem, ar kuriem LLKC pastiprināti strādā pēdējā laikā.”

Informāciju sagatavoja

Ilze Rūtenberga-Bērziņa

LLKC sabiedrisko attiecību vadītāja

Pievienot komentāru