Jūs atrodaties šeit

Piedalies mācībās “Laukiem būt!”

Lauku attīstība

Projekta “Laukiem būt!” ietvaros jau visos Latvijas novados veiksmīgi aizvadītas Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) rīkotās informatīvās dienas jauniešiem, kuri vēlētos sākt savu uzņēmējdarbību. Nākamnedēļ  LLKC birojos sāksies intensīvs apmācību process.

Baiba Gulbe, LLKC Lauku attīstības nodaļas projektu vadītāja: “Šogad jaunieši ir ļoti motivēti, – lielākajai daļai jau ir padomā biznesa ideja, ko vēlas attīstīt un pilnveidot mācību laikā. Neskatoties uz to, ka mācības norisināsies jau sesto gadu, interese un dalībnieku skaits nav mazinājies. Cerams, ka jaunieši novērtēs iegūtās zināšanas, veiks visu mācību procesu un gada izskaņā pieteiksies šī gada konkursam.”

Tie jaunieši, kuri vēl nav paspējuši pieteikties mācībām, neko nav nokavējuši, – joprojām ir iespēja “ielēkt” mācībās tajos novados, kur tās jau sākušās, un pieteikties mācībām tur, kur tās sāksies oktobrī. Papildu informāciju un mācību norises laikus citos novados iespējams uzzināt pie LLKC reģionālo biroju uzņēmējdarbības konsultantiem: http://new.llkc.lv/lv/biroji.

Tuvāko mācību grafiks:

LLKC nodaļa           

Informatīvā diena

  1. mācību diena

Aizkraukle

28.09.

 

Alūksne

 

18.09.

Bauska

26.09

 

Cēsis

14.09.

 

Dobele

13.09.

 

Gulbene

 

18.09.

Jēkabpils

 

12.09.

Jelgava

14.09.

27.09.

Liepāja

25.09.

 

Limbaži

14.09.

 

Ogre

28.09.

 

Saldus

22.09.

 

Valka

06.09.

 

Valmiera

06.09.

 

Talsi                                                28.09

 

Informāciju sagatavoja

Ilze Rūtenberga-Bērziņa,

LLKC sabiedrisko attiecību vadītāja