Jūs atrodaties šeit

Pārdošanas mācības “Laukiem būt!” dalībniekiem

Lauku attīstība

Lai precīzāk spētu noteikt mērķtirgu un pārdošanas metodes, 12. decembrī pasākuma "Laukiem būt!" dalībnieki un citi interesenti aicināti uz mācībām "Pārdošanas skola, pārdošana digitālajā vidē", ko organizē Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC).

Elīna Ozola, LLKC Lauku attīstības nodaļas vadītāja: “Laukiem būt!”  dalībniekus uz šādām mācībām aicinām pirmo reizi. Ceram, ka tās viņiem palīdzēs labāk sagatavoties startēšanai konkursā, lai cīnītos par finansiālu atbalstu savas biznesa idejas īstenošanai.”

Mācības pasniegs zinoši un atraktīvi lektori: Evita Mežezera (Infinitum un Digital Journey mārketinga vadītāja) un Jānis Viegliņš (pārdošanas treneris, pārdošanas skolas vadītājs).

Mācībās apskatāmās tēmas:

Klientu vēlmju noteikšana. Tirgus izpēte – vai mans produkts patērētājiem ir nepieciešams? Precīza mērķauditorijas definēšana. Pārdošanas mērķu noteikšana digitālajā vidē. Pārdošanas kanāli digitālajā vidē: mājaslapa, sociālo mediju komunikācija un reklāma, Google Ads, Youtube, e-pasts, reklāmraksti medijos,  netradicionāli pārdošanas kanāli – Waze, Spotify u. c. Klientu vajadzību apmierināšana un izprašana. 40 veidi jaunu klientu piesaistei un 20 idejas biznesam. Praktiskie mārketinga instrumenti. Izvēlies ienesīgākos kanālus pārdošanai! Komunikācijas tehnikas un 25 paņēmieni, lai iepatiktos sarunu biedram. 3 –30 sekunžu produktu prezentācija klientam.

Mācības notiks Ozolniekos, Rīgas ielā 34, no pulksten 9.30–17.00.

Mācību programma – pielikumā.

Obligāta pieteikšanās te: https://forms.gle/ckWB1mXhiRGX5Cuw6

PielikumsIzmērs
pardosanas_skola_programma_12.12.2019.pdf182.29 KB