Jūs atrodaties šeit

Mājražotāj, piesakies Riga Food 2016!

Lauku attīstība

Tuvojoties ikgadējai izstādei “Riga Food 2016”, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) sadarbībā ar Agroresursu un ekonomikas institūtu (AREI, bijušais LVAEI), BT1 un asociāciju “Lauku ceļotājs” (LC) aicina mazos pārtikas produktu ražotājus – novadu garšas veidotājus – pieteikties dalībai novadu stendos izstādē „Riga Food 2016”.

Izstāde norisināsies no 7. līdz 10. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā, Ķīpsalas ielā 8.

Mazajiem pārtikas ražotājiem dalība izstādē ir bez maksas. Dalībniekiem jānodrošina nokļūšana izstādē, produkcija un nepieciešamais specifiskais aprīkojums produktu uzglabāšanai vai prezentēšanai. Aicinām būt radošiem un piedāvāt arī aktivitātes, kas padarītu interesantāku kopējo atmosfēru un veicinātu jūsu produktu prezentāciju!

 

Novadu stendi tiks organizēti reģionāli, tāpēc pieteikumi dalībai izstādē jānosūta elektroniski attiecīgā reģiona pārstāvim līdz 18. jūlijam, pie kura iespējams iegūt arī papildu informāciju:

Vidzeme: Daiga Siliņa, e-pasts: daiga.silina@llkc.lv, mob. tālr. 29188612;

Kurzeme: Daiga Mellere, e-pasts: daiga.mellere@llkc, mob. tālr. 20264175;

Latgale: Ivars Geiba, e-pasts: ivars.geiba@llkc.lv, mob. tālr. 26538824;

Zemgale: Videga Vītola, e-pasts: videga.vitola@llkc.lv, mob. tālr. 27877006, kā arī

Zemgales plānošanas reģiona vietējās pašvaldības un Ilva Kalnāja, e-pasts: ilva.kalnaja@zpr.gov.lv, mob. tālr. 28814226.

 

Izstādes laikā mazajiem pārtikas produktu ražotājiem būs iespēja tikties ar pārtikas nozares profesionāļiem un restorānu šefpavāriem. Izstāde ir lieliska iespēja paplašināt kontaktu loku un produkcijas noieta tirgu, kā arī dalīties pieredzē ar nozares pārstāvjiem.

Pievēršam uzmanību tam, ka ikvienam reģionu stenda dalībniekam ir iespēja piedalīties konkursā, kura galvenā balva ir produkta dalība lielākajā starptautiskajā lauksaimniecības izstādē – gadatirgū Vācijā, Berlīnē „Zaļā nedēļa 2017”, kas notiks 2017. gada 20.–29. janvārī. 

 

Informācija par izstādi: www.rigafood.lv

Papildu informācija:

Guna Šulce,

LLKC „Riga Food 2016” koordinatore,

e-pasts: guna.sulce@llkc.lv,

mob. tālr. 26358147

 

 

 

PielikumsIzmērs
dalibnieka_anketa_final_rigafood.xls37 KB

Pievienot komentāru