Jūs atrodaties šeit

LLKC palīdzēs Latgales plānošanas reģionam stiprināt novada uzņēmējdarbību

Lauku attīstība

Kopīgu motivācijas pasākumu organizēšanu uzņēmējdarbības uzsācējiem un atbalsta sniegšanu esošajiem un topošajiem Latgales reģiona uzņēmējiem paredz Latgales plānošanas reģiona administrācijas vadītājas Ivetas Maļinas - Tabūnes un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) valdes priekšsēdētāja Mārtiņa Cimermaņa parakstītais sadarbības līgums.

LLKC valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Cimermanis: „Man ir prieks, ka Latgales plānošanas reģiona vadība ir novērtējusi LLKC līdzšinējo darbu uzņēmējdarbības veicināšanā un izvēlējusies mūs par savu partneri. Mums ir laba pieredze konsultāciju sniegšanā gan topošiem, gan jau esošiem uzņēmumiem, ar LLKC atbalstu Latgalē pusotra gada laikā tapuši vairāk kā 300 uzņēmumi. Saliekot spēkus kopā, varam sasniegt vēl labākus rezultātus.”

Latgales plānošanas reģiona attīstības padomes priekšsēdētājs Gunārs Upenieks uzsver, ka šobrīd ir ļoti svarīgi veicināt uzņēmējdarbību Latgales reģionā, strādājot profesionāli kopā plānošanas reģiona pašvaldībām, uzņēmējiem un citām institūcijām.

Šī gada aprīlī Daugavpilī interesentiem durvis vēra Latgales uzņēmējdarbības centrs (LUC).  Tā darbības mērķis ir sniegt atbalstu Latgales reģionā jau strādājošajiem uzņēmējiem, kā arī motivēt uzņēmējdarbības uzsācējus. LUC izveide ir viena no aktivitātēm Latgales rīcības plāna 2012.-2013. gadam ietvaros, ko izstrādāja VARAM vadībā un apstiprināja valdība.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs atzinis, ka viens no būtiskākajiem LUC uzdevumiem ir atgriezeniskās saites veidošana starp uzņēmējiem un valsti, no vienas puses pildot „birokrātijas gida” funkciju un no otras puses apkopojot ierosinājumus par izmaiņām, kas atvieglotu darbu uzņēmumiem, tieši tāpēc LUC par saviem pamatprincipiem ir izvirzījis mobilitāti un sadarbību, un sadarbības līguma parakstīšana ir tam tiešs apliecinājums.

Informāciju sagatavoja
Iveta Tomsone
LLKC sabiedrisko attiecību vadītāja
Tel: 26004506
E-pasts: iveta.tomsone@llkc.lv

Papildu informācija par līgumu:
Vladislavs Stankevičs
Latgales uzņemējdarbības centra vadītājs
Tālrunis: (+371) 65423802
E-pasts: vladislavs.stankevics@latgale.lv

Pievienot komentāru