Jūs atrodaties šeit

LLKC Madonas nodaļa aicina jauniešus mācīties uzņēmējdarbību

Lauku attīstība

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Madonas nodaļa aicina jauniešus iesaistīties Valsts Lauku tīkla aktivitātē „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”. Pasākums Madonas nodaļā tiek īstenots otro gadu, aktivitātes mērķis – veicināt jauniešu interesi par uzņēmējdarbību un iesaistīšanos sabiedriskajā dzīvē un attīstīt uzņēmējdarbībā nepieciešamās kompetences. Mācībās jauniešiem ir iespēja uzzināt, kā veidot un attīstīt savu biznesa ideju, biznesa plāna izstrādes priekšnoteikumus, finansējuma piesaistes iespējas un sava reģiona uzņēmēju pieredzi unveiksmes stāstus.

Tiek aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 18 līdz 30 gadiem, kuri vēlas mācīties un uzsākt vai attīstīt savu uzņēmējdarbību laukos, kā arī darboties lauku attīstībā vai tās sabiedriskās dzīves pilnveidošanā, īstenojot savas biznesa idejas. Pasākums sākas ar informatīvo dienu, kurā ir iespēja pieteikties mācībām. Mācības ilgst piecas dienas, pēc kurām dalībnieki aizstāv savas biznesa idejas attīstības rīcības plānu un saņem sertifikātu. Iegūstot sertifikātu, ir iespēja, sadarbojoties ar LLKC nodaļas speciālistiem, izstrādāt biznesa plānu un piedalīties konkursā „Laukiem būt!” ar naudas balvām.

Lai uzzinātu plašākun informāciju par pasākumu un tā iespējām, jaunieši tiek aicināti uz Informatīvo dienu 7. maijā plkst. 10.00 Poruka ielā 2, Madonā (2. stāvā, Madonas konsultāciju biroja semināru zālē)

Jauniešiem dalība pasākumā ir bezmaksas.

 

Pieteikties līdz 6. maijam:

SIA LLKC Madonas nodaļa

Uzņēmējdarbības konsultante Anita Briška, mob. tel. 28662917

e–pasts anita.briska@llkc.lv;

Pievienot komentāru