Jūs atrodaties šeit

Konkursa "Šodien laukos" 9.uzdevums

Lauku attīstība

Laiks ir paskrējis vēja spārniem, un kopīgi esam izdzīvojuši gan pavasari un dabas ziedēšanas laiku, gan vasaras agros rītus, gan sagaidījuši bagātīgo rudeni. Šajā laikā esam izpildījuši astoņus konkursa uzdevumus un ir pienācis laiks devītajam – noslēdzošajam – konkursa uzdevumam!

Devītais uzdevums noslēgs pirmo konkursa gadu, bet tai pašā laikā – būs sākums nākamajam gadam! Šomēnes mēs jūs aicinām izveidot pastkartītes dizainu konkursam “Šodien laukos” un izdomāt “lipīgu” konkursa moto! Katrs dalībnieks/klase var iesūtīt tikai vienu pastkartītes dizainu un moto, tāpēc strādājiet komandā, esiet saliedēti un radiet ko skaistu un paliekošu! Šoreiz vērtēsim jūsu radošumu, iztēles lidojumu un oriģinalitāti.

Veiksmīgāko pastkartīti mēs drukāsim profesionālā drukas kompānijā, un tā priecēs nākamā gada konkursa dalībniekus, kas būs ieguvuši ikmēneša balviņas. Veiksmīgākais moto arī rotās mūsu konkursa lapas un tiks izmantots citos publicitātes materiālos. Tāpēc, radot savu dizainu, paturiet prātā domu, ka attēlam labi ir jāizskatās mazākā formātā 10*15 cm!

Šī ir pēdējā iespēja nopelnīt punktus, tāpēc nepalaid to garām! Jau pēc pāris nedēļām uzzināsim konkursa lielos uzvarētājus.

Devītā uzdevuma izpildes termiņš ir 2. novembris. Savu veikumu, kā ierasts, sūti uz e-pasta adresi sodienlaukos@llkc.lv.

Lai jūs iedvesmotu radošajam procesam, konkursa komanda ir sagatavojusi arī video, kurā varat noskaidrot, ar ko cilvēkiem uz ielas asociējas lauki un “Šodien laukos”.

Video skaties šeit: https://www.youtube.com/watch?v=67b247ayiso&feature=youtu.be

 

Pievienot komentāru