Jūs atrodaties šeit

Alūksnes nov. | Lauka diena par mēslošanas līdzekļu lietošanu graudaugos Vidzemes reģionā

Pieteikties šeit

Tālruņa numurs: +371

LLKC sadarbībā ar z/s “Kadiķi M.A.”, Latvijas Zemnieku federāciju un AREI aicina apmeklēt demonstrējuma lauka dienu par dažādu mēslošanas līdzekļu lietošanu laukaugu sējumos.

Lauka diena notiks 5. oktobrī plkst. 11 Saieta namā, Mālupē, Alūksnes novadā. Dalībniekiem būs iespēja uzzināt saimniecības pieredzi graudaugu audzēšanā, iegūt informāciju par laukaugu mēslošanas efektivitātes paaugstināšanas nosacījumiem, kā arī par mikroelementu nozīmi, iepazīties ar saimniecībā ierīkoto demonstrējumu un novērtēt ziemāju sējumus.

Papildu informācija un pieteikšanās: Nikolajs Irtiševs, LLKC Alūksnes konsultāciju biroja augkopības konsultantse-pasts: nikolajs.irtisevs@llkc.lv, tālr. 29489092.

Demonstrējums ierīkots LAP 2014.-2020. apakšpasākuma “Atbalsts demonstrējumu pasākumiem un informācijas pasākumiem” ietvaros. LAD Līguma Nr. LAD240118/P24. Demonstrējuma tēma: “Dažādu mēslošanas līdzekļu lietošanas demonstrējums laukaugu sējumos, lietojot tos dažādās kultūraugu attīstības stadijās, dažādos Latvijas reģionos”.

Kontaktinformācija: 
Nikolajs Irtiševs, e-pasts: nikolajs.irtisevs@llkc.lv, tālr. 29489092
datums: 
Piektdiena, Oktobris 5, 2018
Nozare: 
Kategorija: 
LLKC
Vieta: 
Saieta namā
Adrese: 
Reģions: 
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
Microsoft Office document icon laukudienas_darbakart_aluksne.doc76 KB

Pievienot komentāru