Jūs atrodaties šeit

Zivsaimniecība

Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".

Amatas novads | Demonstrējums par tehniski pareiza zivju dīķa izveidi un karpu intensīvu audzēšanu

Notiks demonstrējums par tehniski pareiza zivju dīķa izveidi un karpu intensīvu audzēšanu.

Laiks: 23.07.2021, plkst. 9.45

Vieta:  Lejas Tīkāni, Nītaures pagasts, Amatas novads

Atbalsta zemkopības ministrija un lauku atbalsta dienests.

 

 

Konference-Rīcības programmas Zivsaimniecības attīstībai 2021.-2027. sniegtajām iespējām”

Lai diskutētu par Zivsaimniecības nākotnes attīstību, ikviens  interesents  31. martā no pulksten 10.00 līdz 12:00 aicināts piedalīties ZOOM konferencē/diskusijā “Par Rīcības programmas Zivsaimniecības attīstībai 2021.-2027. sniegtajām iespējām”, ko organizē Zemkopības ministrija (ZM) sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru (LLKC).

Seminārs “Zivju apstrādes efektivitātes paaugstināšanas pasākumi”

Aicinām piedalīties tiešsaistes seminārā “Zivju apstrādes efektivitātes paaugstināšanas pasākumi”, kas notiks 27. janvārī plkst. 12.00–14.00.

Seminārs notiek projekta “Ražošanas efektivitātes paaugstināšana zivju apstrādes rūpnīcās” (Nr. 17-00-F01101-000002) ietvaros.

Kopumā paredzēti divi semināri - otrs notiks februārī. Piedaloties abos semināros, varēs pieteikties saņemt RTU VASSI sertifikātu, kā arī elektronisko grāmatu "Zivju apstrādes efektivitātes ceļvedis".

Seminārs “Zivju apstrādes efektivitātes paaugstināšanas pasākumi”

Aicinām piedalīties tiešsaistes seminārā “Zivju apstrādes efektivitātes paaugstināšanas pasākumi”, kas notiks 27. janvārī no pulksten 12.00 līdz 14.00.

Seminārs notiek projekta “Ražošanas efektivitātes paaugstināšana zivju apstrādes rūpnīcās” (Nr. 17-00-F01101-000002) ietvaros.

Kopumā ir paredzēti divi semināri, otrs plānots februārī. Piedaloties abos semināros, varēs pieteikties saņemt RTU VASSI sertifikātu, kā arī elektronisko grāmatu "Zivju apstrādes efektivitātes ceļvedis".

Konference “Zivsaimniecības jaunie izaicinājumi un iespējas”

Šā gada 27. novembrī aicinām ikvienu interesentu piedalīties konferencē “Zivsaimniecības jaunie izaicinājumi un iespējas”, kas norisināsies tiešsaistē no plkst. 10.00 vietnē www.zivjutikls.lv un būs skatāma arī Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) facebook profilā.

Iepazīsti piekrastes zvejniekus arī virtuāli

Ar senā aroda pratējiem – piekrastes zvejniekiem – no Lapmežciema līdz Bērzciemam nu var iepazīties arī virtuāli. Filma “Zivju ceļš” un atsevišķu video stāstu sērija, ko radījis Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Tukuma birojs, ikvienam ļauj uzzināt, kur vēl atrodami piekrastes zvejnieki un arī viņu  gatavotā gardā zivju produkcija.

Ogres novads | Seminārs "Āfrikas samu audzēšana nelielos apjomos vasaras sezonā."

LLKC sadarbībā ar ZS 'Ūdensdzirnavas" organizē semināru "Āfrikas samu audzēšana nelielos apjomos vasaras sezonā."
Semināra norises vieta: Krapes muiža "Ūdensdzirnavas", Ogres novads
Dalība seminārā bez maksas
Dalībniekiem nepieciešama reģistrēšanās semināram pa telefonu 29233377 Raivis, vai uz e pastu raivis.apsitis@llkc.lv.
semināram iespējams reģistrēties līdz 26.08.2020 pl 17.00 

Esi zinošs kopā ar LLKC!

Lai arī Covid-19 pandēmija viesusi izmaiņas ikkatra dzīvē, vēlme un vajadzība apgūt jaunas zināšanas, dzīvot aktīvu dzīvi un  iepazīt savas valsts dažādas uzņēmējdarbības nozares nav pazudusi – tā transformējas. Arī Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) pielāgojas jaunajiem apstākļiem, piedāvājot vairākus pakalpojumus, kuri izmantojami attālināti.

Mācības augu aizsardzības līdzekļu lietošanā – attālināti

Lapas