Jūs atrodaties šeit

Zivsaimniecība

Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".

Konference “Zivsaimniecības jaunie izaicinājumi un iespējas”

Šā gada 27. novembrī aicinām ikvienu interesentu piedalīties konferencē “Zivsaimniecības jaunie izaicinājumi un iespējas”, kas norisināsies tiešsaistē no plkst. 10.00 vietnē www.zivjutikls.lv un būs skatāma arī Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) facebook profilā.

Iepazīsti piekrastes zvejniekus arī virtuāli

Ar senā aroda pratējiem – piekrastes zvejniekiem – no Lapmežciema līdz Bērzciemam nu var iepazīties arī virtuāli. Filma “Zivju ceļš” un atsevišķu video stāstu sērija, ko radījis Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Tukuma birojs, ikvienam ļauj uzzināt, kur vēl atrodami piekrastes zvejnieki un arī viņu  gatavotā gardā zivju produkcija.

Ogres novads | Seminārs "Āfrikas samu audzēšana nelielos apjomos vasaras sezonā."

LLKC sadarbībā ar ZS 'Ūdensdzirnavas" organizē semināru "Āfrikas samu audzēšana nelielos apjomos vasaras sezonā."
Semināra norises vieta: Krapes muiža "Ūdensdzirnavas", Ogres novads
Dalība seminārā bez maksas
Dalībniekiem nepieciešama reģistrēšanās semināram pa telefonu 29233377 Raivis, vai uz e pastu raivis.apsitis@llkc.lv.
semināram iespējams reģistrēties līdz 26.08.2020 pl 17.00 

Esi zinošs kopā ar LLKC!

Lai arī Covid-19 pandēmija viesusi izmaiņas ikkatra dzīvē, vēlme un vajadzība apgūt jaunas zināšanas, dzīvot aktīvu dzīvi un  iepazīt savas valsts dažādas uzņēmējdarbības nozares nav pazudusi – tā transformējas. Arī Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) pielāgojas jaunajiem apstākļiem, piedāvājot vairākus pakalpojumus, kuri izmantojami attālināti.

Mācības augu aizsardzības līdzekļu lietošanā – attālināti

Mana Cope – vietne ne tikai makšķerēšanas licenču iegādei

Tuvojoties vasarai, aizvien aktuālāka kļūst makšķerēšanas tēma. Lai šī nodarbe nesagādātu problēmas pašam makšķerniekam, būtiski ir iegādāties kā makšķerēšanas licences, tā zināt, kuros ūdeņos un kad makšķerēšana atļauta. Tieši tādēļ Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrā (LLKC) radīts interaktīvs palīgs makšķerniekiem “Mana Cope”, kurā visa minētā informācija pieejama vienuviet. 

Zivsaimniekiem vēl daudz attīstības iespēju

Latvijas zivsaimniecībā šajā finanšu plānošanas periodā vēl nav apgūta puse no pieejamā Eiropas Savienības finansējuma jeb 92,4 miljoni eiro. Kopumā gan nozares attīstība aizvadītajā gadā lielākoties vērtējama pozitīvi. Šādi secinājumi izskanēja šonedēļ Lapmežciemā aizvadītajā zivsaimniecības gada konferencē “Zivsaimniecības attīstības izaicinājumi un iespējas”.

Zivsaimniecības gada konferencē – par attīstības izaicinājumiem un iespējām

 Kādai būt zivsaimniecības nozarei jaunajā Eiropas Savienības finanšu plānošanas periodā, kas nepieciešams tajā strādājošajiem sekmīgai attīstībai? Uz šiem un citiem nozarei aktuāliem jautājumiem atbildes tiks meklētas ikgadējā zivsaimniecības konferencē.

Konference notiks 27. novembrī Lapmežciema Tautas namā, Liepu ielā 2. Konferences sākums pulksten 10.30.

Lapas