
Rakstām par to, vai vietējai pārtikai ir vieta valsts un pašvaldību iepirkumos, kādas tai ir iespējas konkurēt?
Baltic Studies Centre speciālisti sagatavojuši plašu materiālu par to, kas ir daudzaģentu pieeja, kas arvien biežāk tiek pieprasīta plašu projektu izstrādē lauksaimniecībā, mežsaimniecībā un lauku attīstībā.
Labās pieredzes stāsti: Annas Bohānes dāliju kolekcija Augšdaugavas novada Salienas pagastā; saruna ar Tautas putnkopju biedrības dibinātāju Lāsmu Midrijāni.
Zivsaimniecības sadaļā: piekrastē top jauni zvejas rīki.
Mežsaimniekiem noderīgi: ES atbalsts meža īpašniekiem – ne tikai finansējums, bet iespēja palielināt īpašuma vērtību.
Atgādinām par vairākiem atbalsta pasākumiem lauksaimniekiem.
Rubrikā “Briseles gaiteņos”: ES pārtikas produktiem laba starptautiskā reputācija; ES kompensēs mēslošanas līdzekļu sadārdzinājumu; konkurences noteikumi – lauksaimniekiem labvēlīgi.
Kā vienmēr, tiek publicēts kalendārs ar svarīgākajiem datumiem, kurus lauku uzņēmējs nedrīkst aizmirst nākamajā mēnesī.