Jūs atrodaties šeit

E- semināri meža īpašniekiem

Meža konsultāciju pakalpojumu centrs (MKPC) Valsts Lauku tīkla pasākumu ietvaros ir sagatavojis un piedāvā meža īpašniekiem BEZMAKSAS informatīvos e-seminārus. Tajos varēs uzzināt svarīgāko informāciju par valsts un ES likumdošanu un izmaiņām, pieejamo valsts un ES atbalstu meža īpašniekiem, Lauku attīstības programmas 2014.- 2020. gadam aktivitātēm un citām meža, vides, lauku nozares un valsts pārvaldes institūciju aktualitātēm.

Semināri ir izveidoti pēc reģionālā principa, lai meža īpašniekiem būtu iespēja uzzināt par aktuālo konkrētā reģionā. Par aktuālām tēmām informēs katra reģiona MKPC nodaļu speciālisti un attiecīgās tēmas Latvijas Valsts mežzinātnes institūta (LVMI) “Silava”, Valsts meža dienesta (VMD) un Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) eksperti.

MKPC mežsaimniecības projektu vadītājs Edgars Iecelnieks ir sagatavojis aktuālu informāciju par metodēm un līdzekļiem kā aizsargāt jaunaudzes no dažādu dzīvnieku postījumiem, kā arī  dažādu kukaiņu un to kāpuru izraisītajiem bojājumiem. Mežaudzes aizsardzība pret dzīvnieku un kukaiņu bojājumiem.
Tāpat E.Iecelnieks ir sagatavojis informāciju, kādi pārskati meža īpašniekam jāiesniedz Valsts meža dienestā par veikto mežsaimniecisko darbību savā meža īpašumā. Dokumenti, kas meža īpašniekam iesniedzami VMD un saņemamā informācija.

Latgales e-semināra saturs:

E-semināra video: https://ej.uz/x9z8

Šobrīd nav aktuāli:

Zemgales e-semināra saturs:

E-semināra video: https://ej.uz/ikx4

Šobrīd nav aktuāli:

Vidzemes e-semināra saturs:

E-semināra video: https://ej.uz/9jbm

Šobrīd nav aktuāli:

Kurzemes e-semināra saturs:

E-semināra video: https://ej.uz/s9ot

Šobrīd nav aktuāli:

Cienījamie meža īpašnieki, sev interesējošus jautājumus varat uzdot sazinoties ar mūsu mežsaimniecības konsultantiem.

Ja Jums rodas tehniska rakstura sarežģījumi ar e-semināru noskatīšanos, lūdzu ziņojiet uz e-pastu: sarmite.grundsteine@mkpc.llkc.lv