Jūs atrodaties šeit

ZS "Spēkoņi" notiks lauka diena piena lopkopībā

Pieteikties šeit

Tālruņa numurs: +371
Lopkopība
Piena lopkopība
Demonstrējumi lopkopībā

LLKC sadarbībā ar piena lopkopības saimniecību z/s “Spēkoņi”, Zemnieku saeimu un AREI aicina apmeklēt demonstrējuma lauka dienu par paaugstināta somatisko šūnu skaita cēloņiem pienā un to novēršanas iespējām slaucamo govju ganāmpulkā piena lopkopības saimniecībā. Lauka diena notiks 10. oktobrī divās daļās no plkst. 11.00-15.30. Sākums kafejnīcā “Virāža” Līksnas pagastā, Daugavpils novadā. Vēlāk apmeklēsim z/s “Spēkoņa” govju novietni “Sterikāni” Līksnas pagastā, Daugavpils novadā. Lauka dienā būs iespēja uzzināt par būtiskāko mastīta profilaksē, tāpat – no kādiem faktoriem atkarīga ir veiksmīga ārstēšana. Saimniecības īpašnieki dalīsies savā pieredzē.

Papildu informācija un pieteikšanās: Anita Miltiņa, LLKC Daugavpils konsultāciju biroja lopkopības konsultante, e-pasts: anita.miltina@llkc.lv tālr. 29405967.

Demonstrējuma tēma: “Paaugstināta somatisko šūnu skaita cēloņi pienā un to novēršanas iespējas slaucamo govju ganāmpulkā” (LAD līguma Nr. LAD100119/P23)” (LAD līguma Nr. LAD160419/P23).

PielikumsIzmērs
dk_101019p23.doc224 KB