Jūs atrodaties šeit

Seminārs „Efektīva kūtsmēslu izmantošana ar skābināšanas metodi”

Lopkopība

Aicinām piedalīties seminārā „Efektīva kūtsmēslu izmantošana ar skābināšanas metodi”, kurā lektors Mortens Toft no Dānijas uzņēmuma „BioCover” informēs par šobrīd jaunāko tehnoloģisko risinājumu kūtsmēslu izmantošanā.

Seminārs notiks 2014.gada 5.februārī Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) 2.stāva Lielajā zālē no 11.00 līdz 15.00. Tiks nodrošināta arī tulkošana no angļu uz latviešu valodu.

Kūtsmēslu skābināšana ir šobrīd Eiropā un pasaulē jaunākā tehnoloģija, kas ļauj ekonomēt, nezaudējot tradicionāli tik ļoti nestabilo šķidrmēslos esošo slāpekli, palīdz palielināt ražas un risina problēmas, kas saistītas ar smaku izplatību kūtsmēslu izkliedēšanas laikā.

Izkliedēšanas procesā šķidrmēslos tiek iestrādāta sērskābe, kas, reaģējot ar mēsliem, padara tos ātrāk pieejamus augiem, paaugstina kūtsmēslu skābumu, likvidē smaku un maksimāli samazina izskalošanās risku.

Seminārs ir bez maksas.

Aicinām pieteikties līdz 2014.gada 31.janvārim zvanot LLKC Lopkopības nodaļas vadītājam uz tālruni 26660676 vai rakstot uz e-pastu janis.kazotnieks@llkc.lv.

Notikuma veids: Svarīgi lauksaimniekam

Datums: Trešdiena, 5 Februāris, 2014 - 11:00 līdz 15:00

Pievienot komentāru