Jūs atrodaties šeit

"Lauku dienas" Viļānos

Lauku attīstība

Jau ierasts, ka katru gadu vasaras vidū Viļānos notiek „Lauku diena”. Ievērojot ikgadējo tradīciju arī šogad „Lauku dienas” pasākums pulcinās kuplu dalībnieku un viesu skaitu no Latvijas, Lietuvas un Pleskavas apgabala.

SIA „Latgales Lauksaimniecības zinātnes centra” un Rēzeknes novada pašvaldības organizētā pasākuma „Lauku dienas” dalībnieki demonstrēs jaunāko lauksaimniecības tehniku, sniegs informāciju par laukaugu audzēšanas tehnoloģijas agrotehniku, rādīs jaunākās vasaras rapša šķirnes un citas kolekcijas.

Par aktualitātēm lauksaimniecības un mežsaimniecības nozarēs informēs SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” (LLKC) Rēzeknes konsultāciju birojs un LLKC „Meža konsultāciju pakalpojumu centrs” Rēzeknes filiāle.

Ikviens interesents tiek aicināts apmeklēt LLKC stendu, kā arī iesaistīties dažādās aktivitātēs: lauku sētas darbos, zivsaimniecības un mežsaimniecības atjautības uzdevumos. Apmeklētāji varēs pārbaudīt savas zināšanas par zivju un koku sugām, kā arī izmēģināt spēkus gotiņas „Sienaļas” slaukšanā ar rokām. Aktīvākos un atjautīgākos apmeklētājus gaida pārsteiguma balvas! Mazākos apmeklētājus priecēs skaisti, pūkaini „brālīši – trusīši” no Viļakas novada.

Sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību pasākuma ietvaros tiks popularizēta vietējo mājražotāju produkcija: mājas cepumi, medus no Rēzeknes novada pļavām, sālīts speķis no „Latgolys golda” un citi gardumi. Paredzētas degustācijas un tirdzniecība.

Informācija par tehnikas demonstrējumiem:
Aldis Stramkalns, Tālr. 26665575

Informācija par tidzniecības iespējām:
Marta Marineca, Tālr.: 64607205, mob.tel. 26531982

Uz tikšanos Viļānos!

LLKC lauku attīstības konsultante Ineta Dzerkale

 

Vieta: Pulcēšanās Viļānu – Rēzeknes šosejas 3. km

Datums: Ceturdiena, 11 Jūlijs, 2013 - 09:30

Pievienot komentāru