Jūs atrodaties šeit

Piekrastes jauniešu uzņēmējdarbības konkursa noslēgums 3.oktobrī

Lauku attīstība
Zivsaimniecība

Ceturtdien, 3.oktobrī plkst. 11.00 Engures novada Saieta namā notiks Baltijas jūras piekrastes jauniešu uzņēmējdarbības veicināšanas konkursa noslēguma pasākums, kurā tiks paziņoti labākie jauniešu sagatavotie biznesa projekti.

Konkursa rīkotājs ir Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) un konkurss tiek rīkots Valsts Zivsaimniecības sadarbības tīkla aktivitātes „Atbalsts jauniešiem zvejniecības tradīciju apguves un uzņēmējdarbības veicināšanai” ietvaros.

Konkurss notiek jau otro gadu un tā mērķis ir saglabāt apdzīvotu piekrasti ar aktīvu uzņēmējdarbību dažādās jomās. Konkursa ietvaros jau no šā gada pavasara LLKC rīkoja mācības jauniešiem Pāvilostā, Grobiņā, Engurē un Salacgrīvā, aicinot viņus iepazīties ar dažādām zivsaimniecības tradīcijām, kā arī apgrūt biznesa plānu rakstīšanu, lai īstenotu savas uzņēmējdarbības idejas piekrastē. LLKC mācībās šogad piedalījās vairāk kā 60 piekrastes jauniešu un sertifikātus par mācību pabeigšanu saņēma 43 jaunieši vecumā no 16 – 32 gadiem. Dalībai konkursā par labāko bidznesa ideju pieteikušies 10 jaunieši. Uzņēmējdarbības idejas paredz gan izveidot laivu nomas punktu, gan pārstrādāt zivis, gan izveidot kokapstrādes uzņēmumu, gan sniegt fotografēšanas pakalpojumus u.c.

Konkursa noslēguma pasākumā, kas notiks 3.oktobrī Engures Saieta namā (Jūras iela 114, Engurē, Engures pagasts), jaunieši prezentēs savas idejas, iepazīsies ar vietējās zvejnieku sētas IK „OSKARS CELKARTS” pieredzi, bet noslēgumā tiks paziņoti konkursa uzvvarētāji, kuris saņems naudas balvas savas biznesa idejas īstenošanai. Kopējais balvu fonds ir Ls 4000.

Plašākai informācijai: Elīna Ozola, LLKC Lauku attīstības nodaļas vadītāja, telefons: 22020655, e-pasts: elina.ozola@llkc.lv

 

Informāciju sagatavoja

Iveta Tomsone

LLKC Sabiedrisko attiecību vadītāja

Tel: 26004506

Iveta.Tomsone@llkc.lv

 

Foto: Romāns Kozlovskis

Pievienot komentāru