Jūs atrodaties šeit

Grāmatvedības gada konference “Sociālās apdrošināšanas aktualitātes lauksaimniekiem”

Grāmatvedība

Aicinām ikvienu interesentu 11. decembrī  piedalīties grāmatvedības gada konferencē “Sociālās apdrošināšanas aktualitātes lauksaimniekiem”, ko rīko Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC).

Konference būs skatāma tiešsaistē www.llkc.lv un LLKC feisbuka kontā no pulksten 10.00  līdz 13.00.

Šī gada konferences tematika būs veltīta jautājumiem par un ap valsts sociālās apdrošināšanas iemaksām pašnodarbinātajiem un arī darba devējiem.

Konferencē kā lektori pieaicināti pārstāvji no Valsts ieņēmumu dienesta ar savu skatījumu uz problēmām, kas saistītas ar pašnodarbinātā sociālās apdrošināšanas iemaksām.

Par to, vai pašnodarbinātais var justies pasargāts slimības vai invaliditātes gadījumā, stāstīs pārstāvji no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras.

Ar VID pārstāvja prezentāciju  ieskicēsim arī tās būtiskās lietas, kurām lauksaimniekam jāpievērš uzmanība, izvērtējot savus sadarbības partnerus.

Par jautājumiem, kas saistīti ar pašnodarbinātā sociālās apdrošināšanas iemaksu aprēķināšanu savās zināšanās dalīsies LLU ESAF Grāmatvedības un finanšu institūta direktore Inguna Leibus.

Savukārt par to, kā viena vai otra komercdarbības veikšanas forma ietekmē valsts sociālās apdrošināšanas iemaksu apmēru, skaidros LLKC grāmatvedības eksperte Linda Puriņa.

Konferences programma zemāk pielikumā.

Informāciju sagatavoja
Ilze Rūtenberga-Bērziņa,
LLKC sabiedrisko attiecību vadītāja