Jūs atrodaties šeit

LLKC turpina strādāt arī ārkārtējā situācijā!

Citi

Situācija ar Covid-19 saslimstību atkal liek mainīt ierasto ikdienas kārtību. Tādēļ vēlamies informēt, kā pašlaik valstī izsludinātajā ārkārtējā situācijā strādās 26 Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) biroji.

Klientu apkalpošana klātienē

Klātienes tikšanās ar LLKC konsultantiem – tikai pēc iepriekšējā pieraksta, ar Covid-19 sadarbspējīgiem sertifikātiem. Klientiem, ierodoties LLKC un tā struktūrvienībās klātienē, līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam (pasei vai ID kartei). Klienti, kuriem nav derīga sadarbspējīga vakcinācijas sertifikāta, saņemt konsultācijas var e-vidē, vai zvanot konkrētam konsultāciju birojam, filiālei vai speciālistam.

Uzturēšanās LLKC telpās

Ierodoties LLKC birojā, jāievēro valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības – koplietošanas telpās jāuzturas maskās, jāveic roku dezinfekcija, jāievēro 2 metru distance.

Klātienes mācības

LLKC turpina piedāvāt dažādas mācības epidemioloģiski drošā vidē – ar Covid-19 sadarbspējīgiem sertifikātiem. Ja sertifikātu nav, mācības tiek organizētas e-vidē vai ārpus telpām. Zināšanu apguve tālmācībā notiek bez izmaiņām. Tālmācības kursu piedāvājums atrodams: https://talmaciba.llkc.lv/

Klātienes konsultācijas saimniecībās

Ja klientam nepieciešama klātienes konsultācija saimniecībā, tā notiek, iepriekš saskaņojot vizītes laiku, lai būtu apbpusēja pārliecība par epidemioloģisko prasību ievērošanu.

Informatīvie izdevumi

Aicinām ikvienu sekot arī jaunākajai informācijai LLKC tīmekļa vietnē www.llkc.lv, kā arī nozares jaunumu kopsavilkumam iknedēļas “Lauku e-Lapā”, kas iznāk piektdienās. Arī pārējie LLKC informatīvie izdevumi turpina iznākt kā ierasts. Reizi mēnesī tiek sagatavots informatīvais izdevums “Lauku Lapa” un žurnāls “Latvijas Lopkopis”, reizi ceturksnī informatīvie izdevumi ”Zivju Lapa” un “Čiekurs”.

Ērtākai izdevumu saņemšanai aicinām tos abonēt:

”Lauku Lapa”: https://abone.lv/lv/latvijas_preses_izdevumi/latviesu_valoda/1163/

“Latvijas Lopkopis”:  https://abone.lv/lv/latvijas_preses_izdevumi/zurnali/2044/

 

Labu veselību un mierīgu prātu vēlot,

Jūsu LLKC