Jūs atrodaties šeit

Iznākusi decembra “Lauku Lapa”

Augkopība
Grāmatvedība
Mežsaimniecība

Iznācis LLKC informatīvā izdevuma “Lauku Lapa” decembra  numurs. Tajā atskats uz LLKC rīkoto konferenci “Piena lopkopība Latvijā – cik konkurētspējīgi (efektīvi) esam?”. Publicēta plašāka informācija par to, kā kviešu lauku apsaimniekošanai top atbalsta sistēma internetā, kur ar savu ieguldījumu citu partneru vidū iesaistās arī LLKC. Augkopjiem būs noderīgs arī materiāls par demonstrējumu, kurā tiek pētīta augu maiņas nozīme bioloģiskajā lauksaimniecībā.

Veiksmīgas saimniekošanas pieredze no novadiem: šoreiz par mājražotāju Ingu Zeili stāsta LLKC Rēzeknes nodaļas konsultante Anastasija Saleniece.

LLKC Grāmatvedības un finanšu nodaļas grāmatvedības eksperte Linda Puriņa sagatavojusi informāciju par riska nodevas apmēru 2019. gadā, kā arī citiem jaunumiem.

LLKC Augkopības nodaļas vecākais speciālists dārzkopībā Māris Narvils, apkopojot savu ilggadīgo pieredzi, spriež par to, kā varētu nākotnē mainīties situācija dārzkopībā, ņemot vērā klimata izmaiņas un vairākus citus aspektus.

Valsts Lauku tīkla projektu vadītāja Vija Veisa stāsta par to, ko nozīmē termins “Viedais ciems”, un kāda pieredze to veidošanā ir Eiropā un Latvijā.

Sadaļā “Čiekurs” – par nesenajā meža nozares konferencē veiktās aptaujas rezultātiem: kāds atbalsts nepieciešams meža īpašniekiem.

Rubrikā “Briseles gaiteņos” informācija par dažādām aktualitātēm.

Kā vienmēr, tiek publicēts kalendārs ar svarīgākajiem datumiem, kurus lauku uzņēmējs nedrīkst aizmirst nākamajā mēnesī.

LAUKU LAPA NR. 12 (165)

Dace Millere,

izdevuma “Lauku Lapa” redaktore