Jūs atrodaties šeit

Iznākusi jūnija “Lauku Lapa”

Augkopība
Grāmatvedība
Lauku attīstība
Lopkopība
Mežsaimniecība

Iznācis LLKC informatīvā izdevuma “Lauku Lapa” jūnija numurs. Tajā publicēta  reportāžas par pirmo “Novada Garšas” pasākumu Valmierā. Informācija arī par citām LLKC aktualitātēm: konsultanti palīdz mazajām lauku saimniecībām, sākas pieteikumu pieņemšana GLOBALG.A.P. sertifikācijai, tiek sniegtas profesionālas bezmaksas konsultācijas lauksaimniekiem, veikta pirmā šīssezonas ražas prognozēšana.

LLKC grāmatvedības eksperte Linda Puriņa – uzskatāmi par nodokļu piemērošanu, ja fiziska persona iznomā vai izīrē savu īpašumu, tajā skaitā zemi. Noderīga informācija par darbu vasaras brīvlaikā skolēniem un viņu vecākiem.

Veiksmīgas saimniekošanas pieredze no novadiem: par “Laukiem būt!” kādreizējo dalībnieci Lauru Irbi un viņas izveidoto moderno vistu fermu Kocēnu novadā stāsta Ilze Galkina; par lauku sētu “Jātnieki” raksta Brocēnu novada lauku attīstības konsultante Ilze Tomanoviča.

LLKC Augkopības nodaļas vecākais speciālists dārzkopībā Māris Narvils analizē dažādu ūdens resursu pieemērotību augu laistīšanai.

Sadaļā “Čiekurs” – par dabas skaitīšanas norisi Latvijā, ko uzzināt noderīgi būs ne tikai mežsaimniekiem, bet arī lauksaimniekiem.

Kā vienmēr, tiek publicēts kalendārs ar svarīgākajiem datumiem, kurus lauku uzņēmējs nedrīkst aizmirst nākamajā mēnesī.

LAUKU LAPA NR. 6 (171)

Dace Millere,

izdevuma “Lauku Lapa” redaktore