Jūs atrodaties šeit

Iznākusi februāra “Lauku Lapa”

Augkopība
Grāmatvedība
Lauku attīstība
Lopkopība
Mežsaimniecība

Iznācis LLKC informatīvā izdevuma “Lauku Lapa” februāra   numurs. Tajā publicēts žurnālistes Ivetas Tomsones atskats uz starptautisko pārtikas, lauksaimniecības un dārzkopības izstādi-gadatirgu “Zaļā nedēļa” Berlīnē, kurā piedalījās arī Latvijas ražotāji. Varat lasīt aktuālu fragmentu no intervijas ar LLKC valdes priekšsēdētāju Mārtiņu Cimermani par piena nozares veselīguma “trim vaļiem.” Pilns sarunas teksts pieejams žurnāla “Latvijas Lopkopis” janvāra numurā.

Svarīga informācija lauksaimniekiem, pārtikas ražotājiem, loģistikas centru un tirdzniecības pāstāvjiem par to, kas ir pārtikas drošības sertifikāts “GLOBALG.A.P.”.

Veiksmīgas saimniekošanas pieredze no novadiem: par viesu māju “Rudzupuķes” un tās saimnieci Ingu Čazovu stāsta Daugavpils biroja konsultante Inna Kolomijčuka, bet par mājražotāju Ievu Knupki no Īvandes – Kuldīgas biroja konsultante Inese Blūma.

LLKC Augkopības nodaļas vecākais speciālists dārzkopībā Māris Narvils lasītājus ieved ļoti daudzveidīgajā riekstu pasaulē un spriež par to – vai būt riekstu dārziem Latvijā.

Sadaļā “Čiekurs” – par to, kā jaunaudzes pasagāt no meža dzīvnieku postījumiem.

LLKC grāmatvedības eksperte Linda Puriņa komentē aktuālāko Valsts ieņēmumu dienesta informāciju.

Rubrikā “Briseles gaiteņos” informācija par dažādām aktualitātēm, tajā skaitā par perspektīvo ES un Japānas nolīgumu, kas uzņēmumiem un patērētājiem visā Eiropā un apānā ļaus izmantot pasaulē lielāko atvērtās tirdzniecības zonu.

Kā vienmēr, tiek publicēts kalendārs ar svarīgākajiem datumiem, kurus lauku uzņēmējs nedrīkst aizmirst nākamajā mēnesī.

LAUKU LAPA NR. 2 (167)

Dace Millere,

izdevuma “Lauku Lapa” redaktore