Jūs atrodaties šeit

LLKC aicina uz TRAKTORDIENU 2014

Augkopība
Ekonomika
Lauku attīstība
Lopkopība

Jau rīt, 17.maijā, Dobeles novada Annenieku pagastā notiks ikgadējā TRAKTORDIENA 2014, kurā ar savu stendu piedalīsies arī Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC). Pasākums notiks SIA „AGRO-KAĶENIEKI” laukā „Siljāņi” un to organizē nodibinājums „Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai” sadarbībā ar Latvijas Republikas Zemkopības ministriju, Lauku tīklu un SIA „AGRO-KAĶENIEKI”.

Uz pasākumu aicināti visi lauksaimnieki, lauku sētu saimnieki, tehnikas un lauksaimniecības nozares interesenti, lauku un pilsētu iedzīvotāji!

Visas dienas garumā notiks lielāko un pazīstamāko zīmolu traktoru sacensībām četrās jaudas disciplīnās (1. jaudas grupa 80–120 ZS, 2. jaudas grupa 140–195 ZS, 3. jaudas grupa 210–270 ZS, 4. jaudas grupa virs 290 ZS). Būs iespējas iepazīties ar jaunākajiem lauksaimniecības tehnikas un tehnoloģiju piedāvājumiem un pakalpojumiem. Būs arī iespēja uzdot jautājumus valsts sektora un lauksaimniecības nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, dažādu lauksaimniecības nozaru speciālistiem, iepazīties ar lauksaimniecības izglītības iestādēm un piedalies dažādās aktivitātēs.

LLKC stendā TRAKTORDIENAS apmeklētāji varēs tikties ar augkopības, lopkopības, ekonomikas un lauku attīstības speciālistiem, kā arī saņemt informatīvus materiālus par LLKC pakalpojumiem un dažādām saimniekošanas metodēm.

LLKC stenda apmeklētājiem piedāvās atpazīt dažādus lopbarības un arī graudaugu paraugus, iespēju izslaukt govi, nofotografēties „selfiju stūrītī”, ierakstīt video sveicienu „Laukiem būt!”, uzrīkot sacensības lēkšanā džutas maisos un vēl citas aktivitātes. LLKC teltī un pie telts būs nodrošināta atpūta uz siena ķīpām un bezmaksas ūdens.

TRAKTORDIENU 2014 vadīs auto un traktortehnikas zinātājs PAULS TIMROTS.

Pasākuma mērķis ir veicināt Latvijas lauksaimniecības un lauku attīstību, apvienot un veicināt uzņēmēju, valsts, nevalstisko organizāciju, lauksaimniecības izglītības iestāžu, lauksaimniecības nozaru speciālistu un lauksaimnieku sadarbību.

Ierašanās pasākumā 2014. gada 17. maijā no plkst. 9:00, atklāšana un traktoru parāde plkst. 10:00. Trases pirmais starts – plkst. 11:00.

Seko norādēm uz autoceļa Annenieki – Dobele.

Apmeklētājiem pasākums ir bez maksas!

Informācija par pasākuma norisi:
• pa tālruņiem: 26128855, 28611555;
• pa e-pastu: flla@flla.lv vai birojs@flla.lv, mājas lapā: www.traktordiena.lv.

Pievienot komentāru