Jūs atrodaties šeit

Notiks lauka diena par graudaugu audzēšanu bioloģiskajā saimniecībā

Pieteikties šeit

Tālruņa numurs: +371

LLKC aicina apmeklēt demonstrējuma lauka dienu par augu maiņas ietekmi uz slimību un kaitēkļu attīstību graudaugu sējumos bioloģiskajā saimniecībā. Lauka diena notiks 11. jūlijā Madonas novada Liezēres pagasta zemnieku saimniecībā “Vidus Stukules”.

Sākums plkst. 11 Liezēres pagasta viesu mājā “Linkas dīķi”. Lauka dienā varēs iegūt informāciju par graudaugu audzēšanas iespējām bioloģiskā saimniekošanā, par agrotehnisko pasākumu ietekmi uz graudaugu slimību un kaitēkļu attīstību. Tiks apspriestas aktualitātes kaitīgo organismu ierobežošanā. Notiks demonstrējuma lauka apskate, un būs iespēja uzzināt saimniecības pieredzi bioloģiskajā  saimniekošanā un graudaugu audzēšanā, kā arī praktiski varēs atpazīt kviešu slimības un kaitēkļus.

Papildu informācija un pieteikšanās: Anita Brosova, LLKC Madonas konsultāciju biroja augkopības konsultante, e-pasts: anita.brosova@llkc.lv; tālr. 22006859.

Demonstrējums ierīkots LAP 2014.-2020. apakšpasākuma “Atbalsts demonstrējumu pasākumiem un informācijas pasākumiem” ietvaros. LAD līguma Nr. LAD240118/P26. Demonstrējuma tēma: Augu maiņas ietekme uz slimību un kaitēkļu attīstību graudaugu sējumos.

 

 

Kontaktinformācija: 
Anita Brosova, 22006859
datums: 
Trešdiena, Jūlijs 11, 2018
Nozare: 
Vieta: 
ZS “Vidus Stukules”
Adrese: 
Reģions: 
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
Microsoft Office document icon laukudienas_darbakart_madona.doc222.5 KB

Pievienot komentāru