Jūs atrodaties šeit

Ekonomika

Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".

Kādas degvielas tvertnes jādeklarē VIDā?

Pagājušā gada 17. decembrī Valsts ieņēmumu dienesta (turpmāk - VID) mājaslapā publicēta tā brīža aktualitāte “Par degvielas tvertņu reģistrāciju”. Tur teikts, ka degvielas uzglabāšanas tvertņu reģistrācija Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS) tiek uzsākta 2019. gada 19. decembrī. Dažu kooperatīvu biedri savos tālruņos reizi pa reizei saņēmuši līdzīgas ziņas. Kā mēs uz tām reaģējam? Cik no mums par to vispār zina? Kā nu kurš. Tad nu iepazīsimies ar lietas būtību.

Saistītā likumdošana

Noteikta maksimālā atbalsta likme lauksaimniecības apdrošināšanas polišu iegādei

Valdība otrdien, 5. novembrī, apstiprinājusi Zemkopības ministrijas (ZM) sagatavotos grozījumus noteikumos par valsts un ES atbalsta piešķiršanu ražas, dzīvnieku un augu apdrošināšanai 2014.-2020.gada plānošanas periodā, lai nodrošinātu finansējumu apdrošināšanas prēmiju izdevumu daļējai segšanai līdz 2020. gada beigām.

LLKC Preiļu birojs informē!

Ņemot vērā lielo interesi un konsultantu noslodzi, sākot ar 28.10. LLKC Preiļu birojs pārtrauc pieņemt jaunus klientus pieteikumu gatavošanai ES finansējuma saņemšanai aktivitātē “Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās”.  Ja nepieciešama palīdzība pieteikuma sagatavošanā, lūgums interesēties citā Jums tuvākajā LLKC birojā: http://new.llkc.lv/lv/biroji

 

Vienotā platībmaksājuma avanss – no 16. oktobra

Eiropas Komisija ir pieņēmusi lēmumu atļaut vairākām ES dalībvalstīm, tostarp arī Latvijai, izmaksāt lielāku vienotā platības un bioloģiskās lauksaimniecības maksājuma avansu. Vienotā platības maksājuma avanss tiks izmaksāts 70 %, un bioloģiskās lauksaimniecības avansa maksājums - 85 % apmērā.

Lapas